Kto za nás plače

{mosimage}Nech Ťa žehná Pán Ježiš! Mimochodom, vieš, že *Boh, Pán Ježiš aj plače?
Nájdeš si to napríklad v Jeremiášovi 13, 16-17:

"Dajte Hospodinovi Svojmu Bohu slávu, prv ako uvedie tmu a prv ako sa zurážajú vaše nohy na vrchoch mrákavy. Lebo potom budete čakať na svetlo, le ho obráti na tôňu smrti, premení ho na mrákavu. Ak neposlúchnete toho, na skrytých miestach bude plakať moja duša pre vašu roztopaš a potečie lzami a moje oko bude roniť horké slzy, lebo zajaté bude stádo Hospodinovo."
 
 Teda mňa to veľmi dojalo. Včera večer to ku mne mocne prehovorilo. To, že na krytých miestach bude plakať", to, že na spôsob človeka bude plakať môj Pán. Sama som to zažila už neraz a viem si to aj konkrétne predstaviť.

Raz, keď mi  bolo v robote  dlhší čas veľmi ťažko a bolo to akoby som zostala v problémoch celkom sama, vtedy dal Pán Ježiš na kvet v mojej kancelárii vláštne slzy.  Z niektorých listov kvapkali slzy. Všetci to obdivovali. Len ja som vedela, že aj takto prejavuje Pán Ježiš to, že On plače so mnou.
Nemusím ani písať, že keď som to videla, tie moje slzy ihneď vyschli, nehovoriac o tom, že Pán Ježiš všetko zlé na dobré obrátil.

My ľudia niekedy takto plačeme…. aspoň ja niekedy….na skrytých Miestach…. /napríklad keď zhreším či keď zhreším sebaľútosťou/ tak vedz vtedy, že  Pán Ježiš….plače vždy s Tebou.

Ja mám však dnes na rozdiel od toho, o čom píšem, úžasnú radosť z Pána ežiša, aj keď okolnosti sú na zaplakanie…. a možno je to aj tak, že On plakal za mňa, aby som sa ja mohla aj dnes radovať.

 
S Láskou Pána Ježiša Adriana
 
{mosimage} 
 
This entry was posted in Svedectvá. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *