Uzdravenie žlčníku

Je to 5 rokov čo chodím s Pánom. Ďakujem Mu že si ma našiel, odpustil mi hriechy, ktoré ma ťažili, dal mi nový život a stále mi dáva viac, ako si zaslúžim.
Toto svedectvo o Jeho láske je z obdobia hneď po mojom obrátení. Pred viacerými rokmi mi zistili pri sonografickom vyšetrení brucha polypy v žlčníku. Lekár mi odporúčal operáciu, lebo polypy by sa mohli časom zvrhnúť na rakovinu. Ja som nepociťovala so žlčníkom nijaké väčšie ťažkosti a ani som nechcela chýbať z práce, preto som túto operáciu rok čo rok odkladala. Raz ročne som chodila na sonografické vyšetrenie, kde mi túto diagnózu vždy potvrdili.

Až jeden rok som sa stala nezamestnanou. Znova som šla na sonografické vyšetrenie, kde lekár konštatoval, že už v žlčníku nemám len polypy, ale aj kamene a piesok.  Keďže som práve bola nezamestnaná, tak som sa nemala prečo vyhovárať a rozhodla som sa, že už pôjdem na operáciu žlčníka.
Ale medzitým som sa stala Božím dieťaťom.  Pán Ježiš vstúpil do môjho života a ja som  Ho prijala za svojho osobného Spasiteľa. A v prvej láske k Pánovi som sa vrúcne modlila aj za moje uzdravenie. Aj v nemocnici, keď som čakala na operáciu, som si čítala  v Biblii pasáže o tom, ako Pán Ježiš uzdravoval  a modlila som sa.
Z narkózy som sa prebudila na pooperačnom oddelení, kde nás bolo viac po operácie žlčníka. Keď si ostatný pacienti začali vyberať z nočných stolíkov  igelitové vrecúška s kameňmi zo žlčníkov, ktoré im práve vyoperovali, tak som si aj ja hľadala v tom mojom.  Ale ja som tam na rozdiel od ostatných nič nenašla. Bola som sklamaná. Myslela som si, že tie moje kamene asi zahodili.
Keď prišli lekári na vizitu. Tak som sa spýtala, toho pán doktora, ktorý ma operoval. Kde sú moje žlčníkové kamene? On mi na moje prekvapenie odpovedal, že som tam žiadne nemala, dokonca ani polypy.
Po chvíľke prekvapenia som z radosťou zistila, že ma Pán Ježiš uzdravil. Aj napriek tomu, že som sa zbytočne dala operovať. Moja radosť bola  veľká, že mi Pán dal takéto svedectvo o tom, že On je všemohúci Boh ktorý ma naozaj miluje a že dáva viac, ako by som čakala.

Valéria Bölcskeiová

This entry was posted in Svedectvá. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *